Náš příběh

Historie Baby clubu Katka se začala psát již od roku 1999

Již více jak 20 let se Vaše děti seznamují s vodním prostředím, plavou, potápí se a to hlavní… společně se radujeme z každé lekce v našem Baby clubu Katka.

KATEŘINA KONEČNÁ

Zakladatelka našeho baby clubu. Katka vystudovala Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Krátce učila (mateřská škola, gymnázium), ale už v roce 1993, kdy absolvovala kurz instruktor plavání u paní Evy Kiedroňové, naplno propadla plavání dětí.

V roce 1999 založila Baby club Katka. Je nadšená sportovkyně, mezi její koníčky patří kolo, lyže, běžky a v neposlední řadě plavání.

NIKOL KONEČNÁ

Vedoucí Baby clubu Katka. Nikol vystudovala Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity, obor učitelství pro 1. stupeň základní školy. Po načerpání potřebných zkušeností a absolvování kurzu instruktor plavání u paní Evy Kiedroňové, převzala rodinnou tradici a je vedoucí našeho baby clubu.
Je maminkou dvou malých chlapečků, které možná uslyšíte v pozadí, budete-li s Nikol telefonovat. Nikol Vám bude odpovídat na dotazy ať už emailem nebo po telefonu. S veškerými dotazy se obracejte na ni.
Nikol Konečná:

HISTORIE V ČÍSLECH

1993

Počátek

1997

Počátek

2001

Počátek

2007

Počátek

2022

Součastnost

Naše instruktorky